Hoşgeldiniz: CANER CELIK ISI SANAYI - SIVAS
Ana Sayfa Kazan Çeşitlerimiz Sera Isıtma Sistemleri TSE-ISO-CE ve Garanti Faydalı Linkler İletişim Formu SSS
  _MERHABA Anonymous!   Güncel Haberler  

Firmamız
· Hakkımızda
· TSE-ISO-CE ve Garanti
· Kazan Çeşitlerimiz
· Sera Isıtma Sistemleri
· Foto Albüm
· Sayfa Listesi
· Anketler
· En İyiler Sayfası
· Erişim İstatistikleri
· Haber Arşivi
· Faydalı Linkler
· Program İndir
· İletişim Bilgileri
· Webmail Servisi

Aktif Ziyaretçi
Şu an sitede, 33 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Dolar / Euro
Dolar:

Euro:


Firmamız Hakkında
Biz kimiz?

Firmamız 1979 yılında kurulmuş olup, 1998 yılı sonuna kadar çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı işleri yanında Tüdemsaş Genel Müdürlüğüne vagon parçaları imalatı yapmıştır.1999 yılında kalorifer kazanı imalatına başlamış olan firmamız, TSE normlarında imalatın yanında mevcut tip projelerin daha verimli hale getirilmesi için çalışırken yeni tip projelerle ilgilenmiştir.Firmamız, piyasada mevcut kat kaloriferleri hakkında bizzat kullanıcılarına sorarak tespitlerde bulunmuş ve çıkan sonuç doğrultusunda Piramit kat kaloriferlerini imal etmiştir. 3 geçişli ve ekonomik olan Piramit kat kaloriferlerinde malzeme tasarrufu ve işçilik düşünülmeden en üst seviyede kalite ve verim elde edilmiştir. P1 – 20.000 Kcal/h, P2 – 30.000 Kcal/h ve P3 – 40.000 Kcal/h olmak üzere 3 seri üretimi yapılmaktadır.Türkiye’de tüm firmaların imalatını yaptığı perdeli kazanlarda cehennemliğinde yapmış olduğumuz köprülü sistemle kalite ve verimini emsallerinden %10 daha verimli hale getirmiş olan firmamız, kurum ve kuruluşlardan dönüşüm (sıvıdan katı yakıta çevrilmesi) istenmiş, fakat farklı imalat yapıldığından bir çoğunda bu mümkün olmamış, olanlarda da istenilen verime ulaşılamamıştır.


Firmamız 2002-2003 yılında yeni bir proje üzerinde çalışarak, her türlü tasarımı firmamıza ait olan, ızgara ve kapak gibi iki parçası değiştirildiğinde katı-sıvı-gaz yakabilen, çok ekonomik ve yüksek verimli KSG 600.000 Kcal/h kalorifer kazanlarını imal etmiştir. Bu kazan 23.10.2003 tarihinde TSE Kayseri Bölge Müdürlüğü yetkilileri tarafından TSE 4040 – 4041 standartlarına tabi olarak ısı verim testine tabi tutulmuş, raporu tabi çekişli ısı verim değeri %87.3 olarak onanmıştır. Tabi çekişli katı yakıtlı ve bu büyüklükte kalorifer kazanı üreten tek firma olma özelliğimizi hala korumaktayız. %82’nin üzerinde verimli proje yoktur.İmal ettiğimiz 3 adet 600.000 Kcal/h kazanlarımız Cumhuriyet Üniversitesi Lojmanlarını ısıtmaktadır. Kalite ve verimi artırma çalışmalarımıza ekonomik zorluklara rağmen yılmadan devam edeceğiz.


Copyright © CANER CELIK ISI SANAYI - SIVAS Tüm hakları saklıdır.

Yayınlanma:: 2006-08-26 (10515 okuma)

[ Geri Dön ]
Content ©
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Sayfa Üretimi: 0.18 Saniye